Jak zaplanować rok, by odnieść sukces w biznesie?

30 grudnia, 2021

Pytanie zadawane jest zarówno przez osoby, które marzą o własnym biznesie, jak i te, które zaczynają. Wsród nich mogą być również Ci, którzy prowadzą biznes od lat, ale czują, że utknęli w miejscu. Pandemia pokazała, że nie ma nic pewnego i warto mieć otwartą głowę na zmiany i zawsze plan awaryjny. Zatem w jaki sposób zaplanować rok, by odnieść sukces w biznesie? Z pomocą przyjdzie Ci książkoplaner od Jestem interaktywna. Doczytaj do końca, bo w prezencie z kodem froniowo, możesz kupić go z darmową dostawą! Wystarczy wpisać kod froniowo w koszyku.

Dzisiaj pokażę Ci w jaki sposób dzięki książkoplanerowi zaplanujesz rok 2022, by osiągnąć sukces w biznesie.

Jak zaplanować rok?

Czy jest coś bardziej ekscytującego niż planowanie przyszłości? Chyba nie! Myślę, że większość z nas uśmiecha się na samą myśl nadchodzącej przyszłości. W jaki sposób zatem zaplanować rok, aby był jeszcze lepszy od poprzedniego? Z tym przychodzi z pomocą książkoplaner od Jestem interaktywna. Skup się na podsumowaniu poprzedniego roku i wyciągnięciu wniosków. Co wyszło, co mogło pójść lepiej, z czego jesteś zadowolony, a z czego mniej? Dopiero po dokonaniu analizy roku, który się kończy, powinieneś zabierać się za planowanie kolejnego. Kolejny rok zaplanuj z głową! Jak to mówią – „mierz siły na zamiary”, ale daj sobie pozwolenie na odrobinę szaleństwa. Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana, a wszystkie wielkie firmy nie zrodziłyby się, gdyby nie odważne decyzje ich założycieli.

Gdzie zaplanować Nowy Rok?

Książkoplaner jest zarówno dla osób, które już mają swój biznes online, ale też dla takich, które dopiero rozważają tę opcję. Książkoplaner jak sama nazwa wskazuje, nie jest zwykłym planerem, a już na pewno nie kalendarzem. Oczywiście, składa się z 12 tematycznych rozdziałów – jak 12 miesięcy w roku. Każdy miesiąc odpowiada za inny obszar, który pomoże rozwinąć Ci swój biznes. Zanim jednak przejdziemy do planowania konkretnie roku, zacznijmy od początku.

Przejdziemy przez plany początkowe, spiszemy wszystkie pomysły, które chodzą nam po głowie, zaplanujemy działania, które przybliżą nas do osiągnięcia sukcesu w biznesie. Jak jednak wiedzieć w jakim kierunku zmierzamy, bez określenia celu, pokonania obaw, określeniu wartości. Zanim jednak zaplanujemy, co chcemy sprzedawać, jakie wartości chcemy dać naszym obserwatorom, musimy określić personę.

Kim jest persona? To nasze wyobrażenie idealnego klienta, kogoś kto mógłby kupić nasze produkty. W książkoplanerze skupiamy się na wizualizacji takiej osoby, od nadania jej imienia, po określenie płci, zainteresowań, wieku. Wszystkie te małe kroki zbliżają nas do większego, jakim jest własna działalność gospodarcza. O ile możemy znać się świetnie na tworzeniu produktów, mieć genialne pomysły, o tyle może nam przysparzać trudności już sama promocja.

Przekonałam się na własnej skórze, że od produktu, do sprzedaży daleka droga. Możemy ją zdecydowanie skrócić, korzystając z wieloletniego doświadczenia Oli. Wiedza zawarta w tym książkoplanerze jest bezcenna, bo ile lat byś musiał poświęcić na zgłębienie tajemnic biznesu, a i tak nie masz gwarancji, że osiągniesz zamierzony efekt.

Jednego możesz być pewien, dzięki temu produktowi określisz jasno kierunek, w którym chcesz zmierzać. Określisz swoje cele, zapiszesz pomysły na produkty, które możesz zrealizować od razu, lub w późniejszym czasie. Jednak dzięki zapisaniu, nie ma obawy, że o czymś zapomnimy.

Dlaczego warto kupić książkoplaner?

To praktyczna wiedza, której zdobycie zajęłoby nam lata, ale dzięki Oli, możemy od razu skupić się na działaniu. Blisko 300 stron pomoże nam zaplanować rok tak, aby osiągnąć sukces w biznesie. Mamy tu 12 tematycznych wyzwań. Dowiesz się jak założyć bloga, poznasz tajniki seo, newslettera, grafiki, social mediów, wideo, optymalizacji, automatyzacji. A także dowiesz się jak założyć sklep, stworzyć i wypromować produkt oraz zorganizować wyzwanie.

Książkoplaner jest idealny zarówno dla właścicieli sklepów internetowych, jak i konsultantów, nauczycieli online. W zasadzie wszystkich zawodów, które mogą prowadzić swoją działalność w sieci. Tym bardziej teraz warto zainwestować w zakup planera, bo nie dość że do 31.12.21 możecie go kupić za 99 zł, to jeszcze z kodem froniowo masz darmową wysyłkę! Jeśli nie zdążysz w tym roku, to od 1.01.22 cena wzrasta odo 109 zł, jednak dzięki użyciu kodu nadal masz darmową wysyłkę!

Koniecznie obserwuj mnie na Instagramie, bo tam pokazuję jak na co dzień korzystam z książkoplanera.

Zostaw komentarz