Autumn inspirations preschool

22 października, 2022
Autumn inspirations preschool

Autumn inspirations preschool - zajęcia

Autumn inspirations preschool to pomysły i pomoce na stworzenie niesamowitych zajęć z języka angielskiego w przedszkolu.

Znalezione pomoce i pomysły po delikatnym przerobieniu będziesz mógł wykorzystać również na zajęciach z wychowania przedszkolnego lub w domu. To świetne uzupełnienie pakietu na  Halloween, warto zajrzeć do sklepu, bo aktualnie trwa świetna promocja.

 

Autumn inspirations preschool

Nie może być zajęć o jesieni bez materiałów autentycznych, jakimi są kasztany, żołędzie, liście, szyszki, dynia. Do nich idealnym dopełnieniem będą materiały, które dla Ciebie przygototwałam. Na końcu tego postu znajdziesz link do pobrania pomocy.

Zachęcam również do przeczytania wpisu z inspiracjami na dzień jeża, bo tam znajdziesz wyklejanki, które idealnie sprawdzą się też na zajęcia językowe. Tutaj je pobierzesz.

Podsumowanie

Obiecane materiały pobierzesz tutaj. Koniecznie daj znać, który z pomysłów, lub która z pomocy podoba Ci się najbardziej. Więcej inspiracji jesiennych znajdziesz również tutaj. A magiczny koszyk znajdziesz tu.

A jeśli chcesz nauczyć się tworzyć takie pomoce dydaktyczne, to koniecznie dołącz do 5 dniowego, bezpłatnego kursu mailowego z Canvy. Link do zapisów poniżej.

Zostaw komentarz