Dlaczego warto dołączyć do Usborne?

3 sierpnia, 2021

Dlaczego warto dołączyć do Usborne? Takie pytanie zadawałam sobie kilka miesięcy temu, gdy szukałam książek po angielsku dla moich dzieci. I wiecie co? Nie dość, że wybór na rynku polskim nie jest moim zdaniem za wielki, to jeśli już znalazłam odpowiedni tytuł, to był on strasznie drogi! Wtedy też trafiłam na reklamę Eweliny na Facebooku i zaczęłam się zastanawiać. Namyślałam się tak kilka miesięcy, bo i czasu w tym momencie nie miałam za wiele i podjęłam świetną decyzję. Zapisałam się do Usborne. A co mnie do tego skłoniło? Przeczytaj sama poniżej.

 

rejestracja

Dlaczego warto dołączyć do Usborne?

Na początku zaznaczę, że głównym moim powodem była chęć oszczędzania na zakupach własnych. Dlaczego miałam kupować książki z dodatkową marżą w polskich sklepach, skoro mogłam kupować je taniej o 24% i to prosto z Anglii?

To był główny powód, ale z perspektywy czasu nie jedyny. Pozwól, że na początku powiem Ci jakie masz 3 możliwości wyboru. Możesz wybrać tylko jedną z nich, 2 lub wszystkie. Ważne, żeby Tobie to pasowało.

Opcje:

  1. Oszczędzanie – po rejestracji kupujesz książki z 24% zniżką i masz dostęp do wielu ofert specjalnych. Dodatkowo, firma wprowadziła świetną ofertę ważna tylko do 3 września. Dokonując do tego terminu rejestracji, za tzw zestaw startowy płacisz 60 funtów (48 +12 za wysyłkę), a otrzymujesz książki o wartości 150 funtów! Jest ich aż 18!

Od Ciebie zależy czy je zostawisz dla siebie, sprzedaż, czy podarujesz komuś z rodziny.

2. Zarabianie – głównie dołączyłam dla opcji pierwszej, ale stwierdziłam, że warto połączyć ją ze sprzedażą. To co zarobię na sprzedaży książek przeznaczam część na zakupy własne. I jeśli mam być szczera, to i tak wydałabym te pieniądze, bo książki Usborne są FENOMENALNE. Dlaczego? Przekonacie się tylko jak otrzymacie swój zestaw startowy. Od każdej sprzedanej książki zarabiasz 24 % ceny okładkowej, często też więcej zwłaszcza na ofertach specjalnych. Wiadomo, im więcej sprzedaż, tym więcej zarobisz.

3. Budowanie biznesu online – nie chodzi tu oczywiście o żadne piramidy sieciowe, tylko biznes polegający na promowaniu Usborne. Możesz to robić np tak jak ja na blogu czy Instagramie. Zarabiasz wtedy, gdy pomożesz innej osobie zarobić. Tak w dużym skrócie, ale moim zdaniem uczciwy układ. Co ważniejsze, nie wpłacasz nigdzie pieniędzy, które mają zarabiać, tylko kupujesz realny zestaw, w tym przypadku 18 książek, które są już tylko Twoje. No chyba, że postanowisz je sprzedać, czy komuś podarować:)

Najważniejsze informacje

Jest tylko 1 wymóg, to 12 tygodni od rejestracji, trzeba złożyć zamówienie na 120 funtów, potem już nie musisz, jeśli nie chcesz. Sama decydujesz, czy zrobisz jedno większe, czy kilka mniejszych. Ja polecam opcję pierwszą, ponieważ od tego mamy więcej gratisów. W ramach tych 120 funtów, mamy zniżki

  • 24% od ceny okładkowej
  • darmowe książki w wysokości 20% wartości zamówienia (przez pierwsze 6 tyg od dołączenia) potem 10 % wartości naszego zamówienia
  • 1 tytuł miesiąca za połowę ceny
  • 1 książkę za 2 funty
  • 3 dowolne tytułu za połowę ceny

Oczywiście nawet robiąc mniejsze zamówienie zniżka -24% pozostaje. Nie musicie zakładać też działalności gospodarczej jeśli nie macie sprzedaży na poziomie połowy najniższej krajowej.

Dla kogo jest Usborne?

Przede wszystkim dla rodziców, którzy chcą wychować dwujęzyczne dziecko, zależy im na rozwoju ich zdolności językowych. Sprawdzi się też dla nauczycieli języka angielskiego, którzy szukają książek na swoje zajęcia. A także osób, które kochają książki i chcą z tego zrobić biznes, np pracując jednocześnie na etacie tak jak ja. Niczym nie ryzykujesz, bo gdy po zamówieniu na 120 funtów uznasz, że jednak nie chcesz dalej oszczędzać, zarabiać na książkach, to nic nie szkodzi. Wystarczy przez pół roku nie składać zamówienia, a konto wygaśnie. Nie ma obowiązku zamawiania co miesiąc (chyba, że masz już swój zespół). A może masz własną szkołę językową jak ja? Będziesz miała książki na zajęcia, prezenty, możesz organizować kiermasze.

Dlaczego warto dołączyć do Usborne? Podsumowanie

Mam nadzieję, że ten obszerny tekst odpowiedział na Twoje wszystkie pytania. Gdybyś jeszcze jednak jeszcze miała jakieś wątpliwości, to pisz na moich mediach społecznościowych, czy na kontakt@froniowo.pl

A jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z Usborne, to zapraszam Cię do mojego zespołu. Klikając w ten link, będę mogła Ci pomóc w przypadku doboru książek, kwestii związanych z dostawą czy każdej innej.

Zostaw komentarz