Konkurs na blogu, zgarnij prezenty od Wydawnictwa Ameet.

16 października, 2020

Konkurs na blogu, rzecz której dawno nie było, więc uznałam, że pora nagrodzić moich wiernych czytelników 🙂 Nawet nie wiecie ile to dla mnie znaczy, że jesteście ze mną w tych dziwnych czasach. Aby Wam je nieco umilić, razem z Wydawnictwem Ameet przygotowałam dla Was rozdanie! Do wygrania są dwie książeczki dla dzieci, jedna w klimacie Halloween, który już niedługo. Dodatkowo do poczytania dorzucam nowy egzemplarz książki Tatowanie.

Rozdanie

Konkurs na blogu – najważniejsze informacje

Rozdanie trwa od 16.10.20 do 27.10.20 do godziny 23:59 można podawać swoje odpowiedzi na pytanie:

” Czy obchodzisz Halloween, jeśli tak to w jaki sposób:? Jeśli nie jakie jest Twoje ulubione święto?

Odpowiedzi należy umieszczać w komentarzu pod postem. Wśród najbardziej kreatywnych komentarzy, wybiorę jeden, który otrzyma nagrodę ze zdjęcia.

Jakie są warunki, aby wziąć udział w konkursie?

Nagrodę wysyłam tylko na terenie Polski, na swój koszt 🙂 No bo to, że jesteś osobą pełnoletnią, skoro mnie czytasz, w to nie wątpię.

Słów kilka o Wydawnictwie Ameet

Jest to Wydawnictwo, z którym współpracuję już od blisko 3 lat. Wydaje świetne książeczki dla dzieci w różnym wieku. Zarówno dla tych najmłodszych (żłobkowych), po przedszkolaki i dzieci szkolnych. O książeczce dla malucha przeczytacie tutaj. Natomiast jeśli wśród moich czytelników są rodzice, których dzieci uwielbiają konie, to coś ciekawego znajdą w tym wpisie.

Z książeczek korzystam zarówno w pracy w przedszkolu, jak i tak prywatnie, z moimi dziećmi. Największą popularnością oczywiście cieszą się książeczki z serii Disneya. Nic dziwnego, są tak pięknie wydane, aż sama żałuję, że nie jestem dzieckiem 🙂

Ale, ale jeśli macie ochotę na kolejne rozdanie, to zaglądajcie na mój Instagram, bo tam dziś wieczorem pojawi się kolejna niespodzianka!

To jak, weźmiesz udział w konkursie? Jak podobają Ci się nagrody? Nie zapomnij w komentarzu zostawić odpowiedzi na pytanie konkursowe 🙂 Miłego weekendu, Angela.

P.S koniecznie dołącz do mojego fanpage’a na Facebooku, bo tam na dniach szykuję coś ekstra.

Zostaw komentarz