Canva dla nauczyciela kurs online

23 maja, 2021

Canva dla nauczyciela kurs online stworzony z myślą o pedagogach. Nie od dziś wiadomo, że Canva ułatwia pracę nie tylko nauczycielom, ale też studentom. Dobra znajomość programu niejednokrotnie może ułatwić nam pracę. Dodatkowo szkolenia podnoszą nasze kompetencje.

Canva dla nauczyciela kurs online

Z myślą o osobach, które chcą nauczyć się tworzyć samodzielnie pomoce dydaktyczne, przygotowałam kurs online. Składa się on z 5 modułów:

  • Canva od podstaw
  • Pomoce, które zachwycają
  • Gazetka bez tajemnic
  • Canva i inne przydasie
  • Pomoce mam i co dalej?

Ale, to nie wszystko! W przygotowaniu kolejny moduł, w trakcie którego pokazuję jakie możliwości macie w Canvie dla oświaty. Kurs jest w zamkniętej grupie na Facebooku, dzięki czemu każdy poradzi sobie technicznie.

Z czego składa się kurs?

Kurs składa się z nagrań video, w trakcie których krok po kroku pokazuję jak przygotować dane pomoce dydaktyczne. Same praktyczne treści, bez zbędnego lania wody. Na chwilę obecną to blisko 4 h nagrań! Zdradzam tajemnice jak przygotowuję swoje pomoce dydaktyczne, z których tak chętnie korzystają inni nauczyciele. Ty też możesz się tego nauczyć.

Najlepsze jest to, że masz bezterminowy dostęp do kursu dzięki czemu sama dopasowujesz tempo. Rekordzistka przerobiła cały materiał w 5 dni! Oczywiście, Ty będziesz mieć tyle czasu ile chcesz/ potrzebujesz.

Nie mogę też pominąć prezentów, które otrzymasz, a są w nich zarówno e-booki, jak i kalendarz świąt nietypowych. Prezenty o wartości 45 zł.

Dlaczego obniżyłam cenę?

Dokładnie 27 maja mijają 4 lata odkąd prowadzę bloga. Postanowiłam, że chcę Was jakoś nagrodzić. Ponieważ kurs z Canvy jest moją dumą, wybór padł właśnie na niego, dlatego obniżyłam cenę o 40 zł. Tylko do 01.06.21 możesz odebrać dostęp do grupy kursowej za 107 zł. A jeśli chcesz podejrzeć jak wygląda kurs od środka, to kliknij w ten link. A w razie pytań pisz śmiało na kontakt@froniowo.pl

To jak, widzimy się w grupie kursantów?

1 komentarz

Zostaw komentarz