Edukacja

Dzień Pluszowego Misia – materiały, które pomagają

Dzień Pluszowego Misia już 25 listopada. Podobnie jak ostatnim razem, przygotowałam mega pakę materiałów do zajęć i pracy w domu. To jedno z bardziej lubianych przez dzieci świąt, więc warto się do niego dobrze przygotować. Teraz pora na garść moich pomysłów, koniecznie doczytaj do końca, bo mam ważną informację.

Materiały na Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia

Ze względu na obecne obostrzenia, nie możemy wziąć pluszaków do przedszkoli, szkół. Jednak można zrobić wiele rzeczy, dzięki którym dzieci będą zachwycone, a wśród nich, m.in:

  • Prezentację – 10 stron, na których dzieci poznają 3 słynne piosenki o misiach, poznają 5 znanych misi, a także będą mogły wziąć udział w quizie
  • Napis na Dzień Pluszowego Misia – 1 litera na jedną stronę A4,
  • Kartę pracy – połącz w pary
  • 2 medale do wyboru – dla Przyjaciela Misia
  • 2 obrazki do wyklejenia plasteliną
  • puzzle 8 elementów
  • puzzle 5 elementów

To aż 36 stron pomocy! Jak otrzymać materiały? Wiem, że wielu osobom podobają się materiały, które tworzę, jednak teraz postanowiłam, że chcę aby pomogły Rafałowi Kusiek. To chłopiec, który walczy z chorobą nowotworową, w wyniku której stracił nogę. Potrzebne jest wsparcie finansowe na jego dalsze leczenie. Założyłam skarbonkę, na którą można wpłacić dowolną kwotę. Nie ważne, czy będzie to 5, 10 czy 20 zł i tak otrzymasz dostęp do folderu na Dysku Google.

Jak otrzymasz materiały?

Dokonaj wpłaty na skarbonkę, podeślij mi potwierdzenie wysyłając wiadomość na moim fanpage’u. lub mailowo na kontakt@froniowo.pl A wtedy ja przesyłam Ci link do materiałów, które możesz drukować, wysyłać rodzicom na nauczaniu zdalnym. Przydadzą się one zarówno nauczycielom przedszkola, klas 1-3 jak i rodzicom przedszkolaków. Jeśli chcesz zobaczyć jak wyglądają materiały, to zobacz na relację wyróżnioną na Instagramie. Zbiórka trwa do 23.11 tak abym zdążyła wszystkim przesłać link do materiałów.

Newsletter

7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *