Jesień inspiracje do zajęć – darmowe materiały

21 października, 2020

Jesień inspiracje to dla mnie dwa słowa, które się ze sobą bardzo łączą . Zapytasz pewnie dlaczego? Wszystko przez to, że im bliżej końca roku, tym mam więcej werwy do działania i tym więcej pomysłów do zrealizowania. Z tego wpisu dowiesz się jakie mam plany blogowe, a także związane z rozwojem firmy. Nie byłabym oczywiście sobą, gdybym Ci coś nie dała od siebie, oczywiście za darmo 🙂 W prezencie dostaniesz dostęp do mojego dysku Google, a w nim… No właśnie, doczytaj do końca żeby zobaczyć jaką niespodziankę mam dla Ciebie.

Jesień inspiracje w przedszkolu

Jak pewnie wiesz, pracuję w przedszkolu. Co chwilę mamy jakieś święto w naszym kalendarzu nauczycielki przedszkola. Staram się za tym wszystkim nadążyć i tworzyć materiały dla Was, tak abyście mogli w kreatywny sposób prowadzić zajęcia w przedszkolu. Niezwykle dużą popularnością cieszyły się u mnie materiały na Dzień Kropki. Nic więc dziwnego, wszak to święto kreatywności!

Jesień inspiracje
E-book

W mojej grupie na Facebooku, dzielę się m.in materiałami, które Ty możesz dziś pobrać za darmo. Dodatkowo grupa wie pierwsza o wszystkich moich planach i też ma wpływ na produkty, które tworzę. Właśnie cudowna społeczność ponad 700 osób wybrała nazwę mojego pierwszego kursu online. Canva’stycznie – kreatywne pomoce do zajęć, nad którym obecnie pracuję. Zanim jednak ukończę jego przygotowania, to prawie gotowy jest e-book Jak stworzyć ankietę online krok po kroku. W dobie widma nauczania zdalnego, jest to świetny sposób na ewaluację swojej pracy. A także poznanie opinii innych ludzi. Możecie o nim posłuchać na Instagramie. Koszt e-booka to 25 zł, lub za darmo w przypadku kupna kursu online.

Girlanda

To nie jedyny nowy produkt nad którym pracuję, bowiem już niedługo do osób zapisanych na newsletter, poleci darmowy e-book o pomocach jesiennych. A teraz obiecane prezenty, czyli napisy Jesień – girlanda i napis na gazetkę. Kliknij w link i pobierz zupełnie za darmo!

Jak Ci się podobają moje plany? Czekasz na jakiś produkt? Masz jakieś pytania? Chętnie Ci na nie odpowiem. Dużo zdrówka, 3majcie się papa.

1 komentarz

Zostaw komentarz