Jesień inspiracje do zajęć
Edukacja

Jesień inspiracje do zajęć – darmowe materiały

Jesień inspiracje to dla mnie dwa słowa, które się ze sobą bardzo łączą . Zapytasz pewnie dlaczego? Wszystko przez to, że im bliżej końca roku, tym mam więcej werwy do działania i tym więcej pomysłów do zrealizowania. Z tego wpisu dowiesz się jakie mam plany blogowe, a także związane z rozwojem firmy. Nie byłabym oczywiście sobą, gdybym Ci coś nie dała od siebie, oczywiście za darmo 🙂 W prezencie dostaniesz dostęp do mojego dysku Google, a w nim… No właśnie, doczytaj do końca żeby zobaczyć jaką niespodziankę mam dla Ciebie.

Jesień inspiracje w przedszkolu

Jak pewnie wiesz, pracuję w przedszkolu. Co chwilę mamy jakieś święto w naszym kalendarzu nauczycielki przedszkola. Staram się za tym wszystkim nadążyć i tworzyć materiały dla Was, tak abyście mogli w kreatywny sposób prowadzić zajęcia w przedszkolu. Niezwykle dużą popularnością cieszyły się u mnie materiały na Dzień Kropki. Nic więc dziwnego, wszak to święto kreatywności!

Jesień inspiracje
E-book

W mojej grupie na Facebooku, dzielę się m.in materiałami, które Ty możesz dziś pobrać za darmo. Dodatkowo grupa wie pierwsza o wszystkich moich planach i też ma wpływ na produkty, które tworzę. Właśnie cudowna społeczność ponad 700 osób wybrała nazwę mojego pierwszego kursu online. Canva’stycznie – kreatywne pomoce do zajęć, nad którym obecnie pracuję. Zanim jednak ukończę jego przygotowania, to prawie gotowy jest e-book Jak stworzyć ankietę online krok po kroku. W dobie widma nauczania zdalnego, jest to świetny sposób na ewaluację swojej pracy. A także poznanie opinii innych ludzi. Możecie o nim posłuchać na Instagramie. Koszt e-booka to 25 zł, lub za darmo w przypadku kupna kursu online.

Girlanda

To nie jedyny nowy produkt nad którym pracuję, bowiem już niedługo do osób zapisanych na newsletter, poleci darmowy e-book o pomocach jesiennych. A teraz obiecane prezenty, czyli napisy Jesień – girlanda i napis na gazetkę. Kliknij w link i pobierz zupełnie za darmo!

Jak Ci się podobają moje plany? Czekasz na jakiś produkt? Masz jakieś pytania? Chętnie Ci na nie odpowiem. Dużo zdrówka, 3majcie się papa.

Zapisz się na darmowy kurs z Canvy

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *