Dyplom na Dzień chłopaka + niespodzianka

26 września, 2020

Dyplom na Dzień chłopaka to może być ciekawy pomysł na prezent. Świetnie sprawdzi się zarówno w przedszkolu, jak i w szkole. Podobnie jak poprzednie materiały, tak i te dyplomy przygotowałam w Canvie. Mam nadzieję, że któryś z tych trzech wzorów przypadnie Wam do gustu. Pewnie zastanawiacie się jaką mam niespodziankę? Od dłuższego czasu myślę nad stworzeniem własnego kursu, o tym jak tworzyć pomoce dydaktyczne do zajęć. Rzecz oczywista dla mnie, że w programie Canva! Zdaję sobie sprawę, jak wiele osób ma problemy z tworzeniem grafik, a ten program jest na tyle prosty w obsłudze, że musisz go znać.

Dyplom na Dzień chłopaka

Dyplom na Dzień chłopaka

Jeśli jesteście ze mną już jakiś czas, to pewnie zauważyliście, że stworzyłam już materiały na:

Nic więc dziwnego, że postanowiłam stworzyć kolejne, tym razem na Dzień chłopaka. Mogę śmiało powiedzieć, że setki osób z nich skorzystały. Skąd to wiem? Widzę to po moim aktywności na moim fanpage’u na Facebooku. Najbardziej jednak cieszą mnie wiadomości prywatne od Was, że dzieciom się te materiały spodobały. Dla mnie to wielkie wyróżnienie, móc pomóc osobom, które niekoniecznie znają się na kwestiach technicznych.

Co trzeba zrobić, aby pobrać materiały? Wystarczy kliknąć w link poniżej:

i je pobrać. Są 2 wersje, bo jedna dla przedszkola, a następna dla klas 1-3. Koniecznie dajcie znać, który wzór wam się bardziej spodobał. A jeśli o Dniu chłopaka mowa, to macie już jakieś plany? Co fajnego będziecie robić wtedy z dziećmi?

Kurs tworzenia pomocy w Canvie

Zdaję sobie sprawę z tego, jak wiele osób chce zacząć tworzyć własne pomoce do zajęć, ale np ma problemy techniczne. Z myślą o takich osobach, ale także tych, które nie znają jeszcze możliwości Canvy mam propozycję. Otwieram zapisy na kurs Zacznę tworzyć pomoce w Canvie. Szczegółowe informacje odnośnie tego co będzie wchodziło w skład modułów, no i oczywiście jaka będzie cena, podam w późniejszym terminie, jeśli uzbieram minimalną liczbę osób zainteresowanych. Uprzedzając pytania, nie będzie to drogi kurs i każdy poradzi sobie z jego obsługą. Potrzebuję listę, aby wiedzieć, czy chcecie się nauczyć tworzyć materiały w Canvie, czy nie.

Kolejne pytanie jest takie, po co warto to robić? Odpowiedzi jest kilka, a oto przykładowe:

 • urozmaicasz zajęcia/ lekcje
 • rozwijasz swoje kompetencje – kto jak kto, ale nauczyciel stale się uczy
 • jeśli nie masz możliwości kupić gotowych pakietów, stwórz je sam/a za darmo (ja nie korzystam z wersji płatnej i świetnie sobie radzę)
 • stworzysz to co chcesz, bo nikt tak dobrze jak Ty nie zna Twoich dzieci/uczniów

Mogłabym wymieniać i wymieniać. Jeśli zgadzasz się choć z jednym z wymienionych powodów, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie! Nie zwlekaj i zapisz się na listę zainteresowanych kursem, a przy okazji zgarnij mój darmowych e-book. Dodatkowo co miesiąc będę przysyłała Ci kalendarz do druku, też robiony w Canvie. Ten program śmiało możesz też wykorzystać do zrobienia prezentacji ukazującej Twój dorobek zawodowy.

A Ty korzystasz z tego programu? Wolisz gotowe materiały, czy szukasz swoich rozwiązań?

2 Komentarze

 • Agnieszka

  26 września, 2020 - 5:26 pm

  Bardzo chętnie wezmę udział w kursie Canvy, super pomoce i dyplomy naz nich tworzysz. Z dyplomów na dzień chłopaka też oczywiście chętnie skorzystam.

  • Angelika Fronia

   4 października, 2020 - 3:23 pm

   Bardzo mnie to cieszy, prace już ruszyły ?

Zostaw komentarz