Edukacja

Materiały na Dzień Taty

Materiały na Dzień Taty już lecą do Ciebie. Jak już jesteś ze mną dłuższą chwilę, to pewnie zauważyłaś, że uwielbiam wszelkie święta nietypowe. Znajdziesz je w kalendarzu świąt nietypowych. Do materiałów, które teraz przygotowałam, idealnie sprawdzą się te z wcześniejszego wpisu. Znajdziesz je tutaj. Przejdź niżej i sprawdź, co możesz odebrać zupełnie za darmo.

Materiały na Dzień Taty

Przede wszystkim przygotowałam ogromny napis – “Dzień Taty”. Znajdziesz tutaj też girlandę z napisem – “Kochamy Was”. A także dyplom, który dziecko musi samo pokolorować, a nawet dorysować szczegóły. Kilka plakatów informacyjnych, łącznie ponad 20 stron do druku i to za darmo. Nie zapomnij, że na mojej grupie na Facebooku, często umieszczam jeszcze więcej bonusów, a wręcz wysyłam je na maila. O ile zapiszesz się do kreatywnego newslettera, do czego gorąco Cię zachęcam.

Pobierz materiały

Obecnie subskrybenci otrzymują na starcie pakiet 10 list, plannerów, które pomogą zorganizować zarówno życie rodzinne, jak i zawodowe. Zresztą przekonajcie się sami. Aaa i jest plakat z cytatem A. Einsteina

Kreatywność jest zaraźliwa. Zaraź się.

A jak dzień Taty, to i piosenki, te po angielsku znajdziesz m.in na moim kanale na Youtubie. Tam nagrałam lekcję angielskiego dla dzieci, na temat Rodziny. Oglądałaś już?

Podsumowanie

Nie jest to post z propozycjami do przeprowadzenia uroczystości, zajęć. Raczej wpis z pomocami, które pomogą Ci udekorować salę, czy zapewnią prezent dla Taty. Jeśli jednak szukasz inspiracji, to z pewnością znajdziesz je we wpisie, który podlinkowałam na samej górze. Ale to jeszcze nie koniec! Przygotowałam dla Ciebie coś ekstra!

Wiem, że czerwiec to gorący miesiąc w pracy nauczyciela i nie mam tu na myśli pogody. Tylko tego z iloma dokumentami musimy się zmagać. Postanowiłam, że dam Wam coś ekstra, czyli zniżkę -40 zł na mój kurs online. Dzięki niemu bez kłopotu będziesz się poruszać po Canvie i stworzysz takie cuda, a może i lepsze jak ja Ci teraz daję.

Powiesz, nie mam na to teraz czasu, rozumiem. To nic nie szkodzi, bo już niedługo wakacje i upragnione wolne. Kurs możesz zacząć przerabiać w dowolnym momencie, bowiem dostęp do niego jest dożywotni. Sama decydujesz o tempie nauki.

Kurs “Canvastycznie kreatywne pomoce do zajęć” składa się z:

  • 6 modułów video + pliki pdf – ponad 4h nagrań
  • 6 bonusów, o których przeczytasz tutaj. Wartość bonusów to 122 zł, a sam kurs kosztuje jedynie 107 zł (do 22.06.21), żal nie skorzystać.

To jak, widzimy się na grupie dla kursantów?

Zapisz się i odbierz prezent!

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *