School supplies pomysły na zajęcia

1 października, 2022

School supplies pomysły na zajęcia

School supplies to pomysły na zajęcia z języka angielskiego razem z pomocami do pobrania. Na końcu tego wpisu znajdziecie link do pobrania darmowych pomocy.

Pomysły z wykorzystaniem pomocy, które specjalnie na tę okazję stworzyłam, ale nie tylko. Zresztą przekonacie się sami. A jeśli poszukujesz już materiałów na Halloween, to koniecznie zajrzyj do sklepu, bo trwa świetna promocja.

 

School supplies inspiracje

Nie wyobrażam sobie zajęć o ubraniach, bez materiałów autentycznych, a w przedszkolu z pewnością nie brakuje książek, kredek, czy ołówków. Dzieci zawsze najlepiej uczyć na materiałach autentycznych, a dopiero w dalszej kolejności na kartach obrazkowych. Poniżej znajdziecie kilka propozycji na przeprowadzenie zajęć. Oczywiście zacznijcie od powitania, np piosenką, powtórzenia słownictwa z poprzednich zajęć, przed wprowadzeniem kolejnego. Gdy już dzieci są odpowiednio rozgrzane, np jedną z piosenek, które wymieniam na Instagramie wtedy przechodzimy do rozpoczęcia nauki nowego tematu.

Podsumowanie

Obiecane materiały pobierzesz tutaj. Koniecznie daj znać, który z pomysłów, lub która z pomocy podoba Ci się najbardziej. Daj też znać, jaki temat jeszcze Cię interesuje? Do czego mogłabym przygotować pomoce, podzielić się swoimi pomysłami?

A jeśli masz wolną chwilę, to koniecznie obejrzyj dzisiejszy jesienny webinar, masz czas tylko do 2.10.22. Zapisz się do newslettera, a informacje o pomocach, postach, wydarzeniach, promocjach, będą przychodziły bezpośrednio na Twoją skrzynkę mailową.

2 Komentarze

 • Marta

  1 października, 2022 - 6:15 pm

  Fantastyczne! A czy ma Pani może wklejki z kolorami, częściami twarzy? Potrzebuję dla maluchów z 1 klasy.

  • Angelika Fronia

   2 października, 2022 - 7:45 am

   propozycje zajęć o kolorach i częściach ciała też znajdzie Pani na blogu. Zapraszam do grupy na Facebooku, Froniowo tam dodaję też darmowe materiały. Mogę zrobić części twarzy

Zostaw komentarz