Spring angielski w przedszkolu

13 kwietnia, 2021

Spring angielski w przedszkolu, to jeden z bardziej lubianych przeze mnie tematów. Tym razem zajęcia przeprowadziłam w ramach nauczania zdalnego. Chociaż pogoda za oknem wcale nie wskazuje na wiosnę, to tę kalendarzową już mamy od dawna. Kilka dni temu prosiłam Was o odpowiedź w ankiecie, dotyczącą tego co byście chcieli znaleźć na blogu. Ku mojej uciesze, sporo osób napisało, że języka angielskiego. Nie mogę być głucha na Wasze prośby, dlatego spodziewajcie się więcej materiałów i kulisów jak pracuję.

Spring – angielski w przedszkolu

Dobra organizacja to podstawa, w przypadku gdy się uczy 7 grup przedszkolnych, tym bardziej że nie pracuję na gotowym przewodniku. Materiały wyszukuję, tworzę sama i chętnie się nimi dzielę tutaj, czy też na mojej grupie na Facebooku. Serdecznie Cię do niej zapraszam, bo są tam przede wszystkim materiały do pracy w przedszkolu. Jeśli szukasz innych wiosennych pomocy, także w języku polskim, to wskakuj tutaj.

Spring angielski w przedszkolu materiały

W folderze, do którego link znajdziesz na końcu tego wpisu, znajdziesz:

  • prezentację stworzoną w Canvie – j. angielski dla 3-4 latków
  • prezentację j. angielski dla 5-6 latków
  • kartę pracy – połącz z cieniem
  • kartę pracy Spring is here
  • kolorowankę Flowers
  • flashcards- 11 kart obrazkowych
Angielski w przedszkolu materiały

Możesz też obejrzeć filmik z j.angielskim dla 3-4 latków i j.angielski dla 5-6 latków. Koniecznie daj znać w komentarzu pod filmem, jak Ci się podobało, lub co nie. Możesz też subskrybować kanał, aby być na bieżąco.

Wracając do materiałów, to prezentacje jak widać są krótkie, zawierają same teksty, obrazki, elementy ruchowe. Są też linki do piosenek. Karty pracy stworzyłam w Canvie. Są to zarówno ilustracje owadów, jak i pór roku. Łącznie 11 kart, które po wydrukowaniu podwójnie, mogą posłużyć jako memory. Dodatkowo, postanowiłam wydłużyć promocję na kurs online, aż do końca miesiąca. Wpisz kod „news10”, a za kurs o wartości 207 zł, zapłacisz 137 zł. Zapytaj o możliwość wzięcia faktury na placówkę.

Potrzebujesz materiałów o wiośnie i na Wielkanoc po polsku i angielsku? Sprawdź pakiet wiosenny.

Wskakuj tutaj i łap darmowe materiały.

A W jaki sposób Ty przygotowujesz się do zajęć zdalnych? Tworzysz coś sam, czy szukasz w Internecie?

2 Komentarze

  • […] Mamy angielski w przedszkolu to kolejny post, w którym znajdziecie masę darmowych materiałów i inspiracji. Dostęp do materiałów czeka na Was na samym końcu tego wpisu. Co ważne, to fakt, iż te […]

  • […] link do jednej z nich. Dodatkowo przed przeczytaniem tego postu polecam Ci dwa poprzednie o Spring i Tęczy. Tam również znajdziesz moc inspiracji. Polecam doczytać post do końca, bo znajdziesz […]

Zostaw komentarz