Wiosna w przedszkolu pomoce

25 lutego, 2021

Wiosna w przedszkolu pomoce – to moja propozycja materiałów do zajęć i dekoracji sali. Jak może pewnie wiesz, a jeśli nie wiesz, to uwielbiam Canvę. Wszystkie moje pomoce w niej tworzę. Na dowód swojej miłości stworzyłam kurs online, gdzie uczę jak takie pomoce tworzyć. Już pod koniec kwietnia będzie aktualizacja i wielka obniżka ceny, więc bądź czujna;)

Wiosna w przedszkolu pomoce dydaktyczne

W pliku na moim dysku Google znajdziesz m.in:

 • girlandę z napisem wiosna – 1 litera na jednej stronie
 • kartkę z napisem – Powitanie wiosny (wersja oszczędzająca sporo tuszu, w porównaniu do wydrukowania całej girlandy :))
 • kwiatowe memory, aż 8 par (proponuję wydrukować i potem przykleić na jakiejś kolorowej kartce, tak aby nic nie prześwitywało. No i zalaminować
 • kartę pracy – co nie pasuje do wiosny
 • matematykę klamerkową (cztery obrazki). Zadaniem dzieci jest policzenie, np ile motylków jest na obrazku i zaznaczenie klamerką odpowiedniej liczby.

Łącznie 12 stron materiałów A4! Zachęcam też do dołączenia do mojej grupy na Facebooku, gdzie co czwartek udzielam korków z Canvy. Obejrzyj koniecznie ostatni webinar, gdzie znajdziesz mnóstwo propozycji na wiosenne zajęcia.

P.S jeśli chcesz otrzymać darmowy rozdział mojego e-booka (z materiałami na Dzień Piekarza i Cukiernika), zapisz się do newslettera. Jeśli nie wiesz o co chodzi z moimi e-bookami, to zobacz jego poprzednią wersję.

Nowy pakiet wiosenny w sprzedaży

Nowy pakiet wiosennych pomocy w sklepie. Znajdziesz w nim zarówno inspiracje na zajęcia wiosenne jak i wielkanocne. Dodatkowo, przy jego zakupie, absolutnie za darmo otrzymasz e-book wiosenny i pakiet pomocy na Maj!

Płacąc 29 zł, otrzymujesz materiały o wartości 54 zł, blisko 400 stron inspiracji.

Stworzyłam dwuczęściowy e-book, a w nim pomoce i pomysły na 10 świąt nietypowych, które obchodzimy w marcu i w kwietniu. A w nim takie święta jak dzień:

 1. Dentysty
 2. Kobiet
 3. Piekarza i Cukiernika
 4. Powitanie Wiosny
 5. Wody
 6. Książek dla Dzieci
 7. Tęczy
 8. Sportu
 9. Języka angielskiego

W pomocach znajdziecie m.in: memory, domino, karty pracy, kolorowanki, puzzle, wyklejanki, matematykę klamerkową, a także 2 prezentacje. A w nich gify i linkami do piosenek na yt). Girlandy i ozdobne napisy też tam znajdziecie.

Darmowe wiosenne materiały pobierzesz tutaj, koniecznie daj znać jak Ci się podobają. Będzie mi miło jak udostępnisz je dalej, z podaniem źródła.

4 Komentarze

 • Barbara

  25 lutego, 2021 - 10:44 pm

  Jestem bardzo ci wdziećzna

 • Barbara

  25 lutego, 2021 - 10:44 pm

  Jestem bardzo ci chcę podziękować

 • […] zapomnij też, że na blogu znajdziesz także materiały o wiośnie. Doczytaj ten post do końca, bo tam znajdziesz link do folderu z materiałami do pobrania, a […]

 • Spring - angielski w przedszkolu - Froniowo

  13 kwietnia, 2021 - 10:50 am

  […] Dobra organizacja to podstawa, w przypadku gdy się uczy 7 grup przedszkolnych, tym bardziej że nie pracuję na gotowym przewodniku. Materiały wyszukuję, tworzę sama i chętnie się nimi dzielę tutaj, czy też na mojej grupie na Facebooku. Serdecznie Cię do niej zapraszam, bo są tam przede wszystkim materiały do pracy w przedszkolu. Jeśli szukasz innych wiosennych pomocy, także w języku polskim, to wskakuj tutaj. […]

Zostaw komentarz