Edukacja

Wiosna w przedszkolu pomoce

Wiosna w przedszkolu pomoce – to moja propozycja materiałów do zajęć i dekoracji sali. Jak może pewnie wiesz, a jeśli nie wiesz, to uwielbiam Canvę. Wszystkie moje pomoce w niej tworzę. Na dowód swojej miłości stworzyłam kurs online, gdzie uczę jak takie pomoce tworzyć. Już na początku marca będzie wielka obniżkę ceny, więc bądź czujna;)

Wiosna w przedszkolu pomoce dydaktyczne

W pliku na moim dysku Google znajdziesz m.in:

 • girlandę z napisem wiosna – 1 litera na jednej stronie
 • kartkę z napisem – Powitanie wiosny (wersja oszczędzająca sporo tuszu, w porównaniu do wydrukowania całej girlandy :))
 • kwiatowe memory, aż 8 par (proponuję wydrukować i potem przykleić na jakiejś kolorowej kartce, tak aby nic nie prześwitywało. No i zalaminować
 • kartę pracy – co nie pasuje do wiosny
 • matematykę klamerkową (cztery obrazki). Zadaniem dzieci jest policzenie, np ile motylków jest na obrazku i zaznaczenie klamerką odpowiedniej liczby.

Łącznie 12 stron materiałów A4! Zachęcam też do dołączenia do mojej grupy na Facebooku, gdzie co czwartek udzielam korków z Canvy. A przy okazji już 2 marca o godz 19:00 na moim fanpage’u organizuję darmowy webinar, gdzie pokażę jakie można pomoce stworzyć w Canvie plus pokażę jak robię dwie z nich na żywo. Dołącz do blisko tysiąca osób, które są nim zainteresowane (liczba z dnia na dzień rośnie).

P.S jeśli chcesz otrzymać darmowy rozdział mojego e-booka (z materiałami na Dzień Piekarza i Cukiernika), zapisz się do newslettera. Jeśli nie wiesz o co chodzi z moimi e-bookami, to zobacz jego poprzednią wersję.

E- book z pomysłami i pomocami do zajęć

Stworzyłam dwuczęściowy e-book, a w nim pomoce i pomysły na 10 świąt nietypowych, które obchodzimy w marcu i w kwietniu. A w nim takie święta jak dzień:

 1. Dentysty
 2. Kobiet
 3. Piekarza i Cukiernika
 4. Powitanie Wiosny
 5. Wody
 6. Książek dla Dzieci
 7. Tęczy
 8. Sportu
 9. Języka angielskiego

W pomocach znajdziecie m.in: memory, domino, karty pracy, kolorowanki, puzzle, wyklejanki, matematykę klamerkową, a także 2 prezentacje. A w nich gify i linkami do piosenek na yt). Girlandy i ozdobne napisy też tam znajdziecie.

Do sprzedaży trafi już 2.03.21, cena w pierwszym tygodniu sprzedaży to jedyne 20 zł.

Darmowe wiosenne materiały pobierzesz tutaj, koniecznie daj znać jak Ci się podobają. Będzie mi miło jak udostępnisz je dalej, z podaniem źródła.

Newsletter

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *