Jak stworzyć ankietę online? Ebook + kalendarz

17 listopada, 2020

Jak zrobić ankietę online? To pytanie możecie sobie zadawać jeśli jesteście nauczycielami, lub pracujecie zdalnie. Jeśli jedno i drugie, to tym bardziej ta umiejętność Wam się przyda. Mając na uwadze sytuację, która była w marcu tego roku i widząc, że teraz będzie podobnie, postanowiłam coś zrobić. Ale co? Wiem, że wielu nauczycieli, zazwyczaj tych bardziej doświadczonych, ma problem z obsługą niektórych aplikacji, czy stron internetowych. Co niektórzy nawet nazywali się „mniej zdolni technicznie”, właśnie dla tych śmiałych nauczycieli, którzy chcą się rozwijać, stworzyłam e-book Jak stworzyć ankietę online na dysku Google? Mini poradnik krok po kroku.

Jak stworzyć ankietę online? Słów kilka o ebooku

Ebook składa się z 16 stron A4, jest to praktyczny poradnik, bez zbędnego lania wody. Pokazuję krok po kroku jak stworzyć ankietę online, mając pocztę na gmail.com. Nie zabraknie screenów, podpowiedzi jak ułatwić sobie pracę. Dla osób, które wolą oglądać, zamiast czytać, nagrałam też jak ja robię ankietę. Zatem masz do wyboru:

 • przeczytać ebook
 • zobaczyć nagranie dołączone do ebooka
 • zrobić jedno i drugie

Wiem, że wielu z Was cierpi na brak czasu, dlatego w tym ebooku jest samo „mięso”, wszystko to, co przyda Ci się w pracy.

Dlaczego warto umieć tworzyć ankiety online?

W dobie, gdy większość biznesów, przenosi się do tzw online’u warto być na bieżąco, aby w przyszłości nie zostać bez pracy. Ucząc zdalnie, nie mamy dostępu do innych nauczycieli, a już tym bardziej do rodziców. Tworząc ankietę online, możemy zbadać, co oni myślą o sposobie naszego nauczania, czy są z niego zadowoleni, czego od nas oczekują. Jest to kluczowy element do ewaluacji naszej pracy, no i bardzo ważna kwestia zarówno na podsumowanie półrocza, jak i całego roku (przed)szkolnego.

Ponadto, znając sposób, w jaki poruszać się po dysku Google, zdecydowanie łatwiej będzie nam przechowywać rzeczy, bez obawy o ich utratę. Wiem o czym mówię, bo już raz uszkodziłam dysk i straciłam wiele cennych materiałów. O tym jak zapisywać pliki, opowiem nieco więcej w kursie Canva’stycznie – kreatywne pomoce do zajęć.

Dla kogo jest ten ebook?

To nie zupa pomidorowa, żeby musiał być dla każdego i też nie jest. Obecnie na większości uczelni uczą jak poruszać się po dysku Google, ale jeśli:

 1. studia skończyłaś jakiś czas temu i nie miałaś wcześniej potrzeby korzystać z ankiet, a wiesz że jest to potrzebne w pracy zdalnej
 2. chcesz rozwijać swoje kompetencje, nadążać za zmieniającym się światem
 3. nabyć umiejętności niezbędnych w pracy zdalnej
 4. pracujesz jako nauczyciel, lub w biurze, ale nigdy wcześniej zdalnie i nie wiesz jak robić ankiety i o zgrozo, że wgl się da
Pakiet produktów

Dla kogo nie jest to produkt?

Jeśli:

 • pracujesz stacjonarnie, np w sklepie lub w innym zawodzie, gdzie nie ma opcji przenieść się do online’u
 • nie czujesz potrzeby, żeby się rozwijać, uczyć się nowych rzeczy
 • po prostu już to umiesz, bo nauczyłaś się tego w szkole, na uczelni

To w takim przypadku nie ma sensu kupować tego e-booka.

Podsumowanie – Jak stworzyć ankietę online?

Mam nadzieję, że już więcej nie muszę Was przekonywać o słuszności rozwoju, podążania za zmieniającym się światem.

Ebook możecie kupić w promocyjnej cenie 15 zł do 30.11.20, potem jego cena wzrasta do 20 zł! Jednak, jeśli planujesz dołączyć do grona moich kursantów, to nie kupuj tego ebooka, bo otrzymasz go wtedy w prezencie. Jeśli jesteś zainteresowana zakupem, napisz do mnie maila, lub przez fanpage.

Kalendarz świąt nietypowych

Stworzyłam też kalendarz świąt nietypowych, plik pdf do samodzielnego wydruku. 12 kart, tak jak 12 miesięcy, w przejrzystej formie. Jest on u mnie podstawą do tworzenia kreatywnych zajęć. Wystarczy spojrzeć na moją zakładkę Edukacja.

Kalendarz świąt nietypowych

Co dowiesz się z kalendarza?

W kalendarzu znajdziesz takie święta jak Dzień Pluszowego Misia, dzień musztardy, czy kredki, i wiele więcej. Można wydrukować od razu całość lub z miesiąca na miesiąc. Cena to tylko 5 zł! To niewiele jak za czas, poświęcony na ręczne wyszukiwanie świąt. Jednak możesz mieć pakiet składający się z e-booka i kalendarza za jedyne 17 zł! Cena promocyjna obowiązuje do 30.11.20.

Jak zamówić produkty?

Wystarczy napisać do mnie maila na kontakt@froniowo.pl z podaniem pakietu, jaki wybierasz. Dokonać płatności przelewem, na wskazane przeze mnie konto i wtedy ja wysyłam do Ciebie pliki w pdf i to wszystko:) A jeśli jesteś ciekawa jak wygląda e-book od środka, to sprawdź.

8 Komentarze

 • Magda z Silvermint

  19 listopada, 2020 - 9:58 pm

  Ciekawy blog i przydatne produkty. Ta ankieta mi też się przyda, bo chcę coś takiego zrobić dla czytelników bloga. Dziękuję!

 • blogierka

  20 listopada, 2020 - 3:22 am

  Jeszcze nie mam takiej potrzeby ale wielu ludziom pewnie się przyda 🙂

 • Karolina z Mamkowo.pl

  20 listopada, 2020 - 9:01 am

  z kalendarza świąt nietypowych korzystam regularnie i polecam innym np. przy blogowaniu

 • Irek

  20 listopada, 2020 - 12:06 pm

  Ciekawie sie to twoje wydawnictwo zapowiada, szczególnie ten kalendarz świąt nietypowych

 • Maciek

  20 listopada, 2020 - 7:11 pm

  Dzięki, bardzo przydatne!

 • […] kredki w przedszkolu – to jedno z wielu świąt nietypowych, o których się dowiesz z kalendarza świąt nietypowych. Przygotowałam kilka propozycji, które mogą zainspirować Cię do stworzenia swoich zajęć, a […]

 • […] doświadczonym, którzy szukają nowych pomysłów. Z myślą o takich osobach, stworzyłam Kalendarz świąt nietypowych. Jasne, znajdziemy te informacje w Internecie, czy innych kalendarzach nauczyciela, ale zwykle […]

 • […] żeby inni nauczyciele się o mnie dowiedzieli ? Pod koniec wpisu dostaniecie link do folderu na dysku Google, z którego możecie pobrać materiały. Przede wszystkim stworzyłam prezentację, na której […]

Zostaw komentarz