J.angielski dla klas I-III

Język angielski

Nauka przez zabawę

Zadbaj o przyszłość dziecka już dziś! Zapisz je na korepetycję online z doświadczonym nauczycielem. Powszechnie wiadomo, że w okresie przedszkolnym najlepszą formą nauki jest zabawa!

Jestem nauczycielką wychowania przedszkolnego i języka angielskiego. Doskonale wiem, w jaki sposób aktywizować dzieci i sprawić by pokochały język angielski. Ze mną nauka jest prawdziwą przygodą.

W trakcie zajęć dzieci uczą się słownictwa poprzez liczne zabawy muzyczno -ruchowe. Lekcje dopasowane są do możliwości i zainteresowań dzieci, dzięki czemu będą czystą przyjemnością. Lekcje trwają po 45 min, w przypadku zajęć indywidualnych i kosztują 75 zł/ lekcja. 

Zajęcia z doświadczonym lektorem (ze mną lub moją lektorką)

Dlaczego warto się u nas uczyć?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w nauczaniu dzieci. Jestem autorką projektu edukacyjnego „Angielski jest fun-tastyczny!” i wiem, jak ważne jest zanurzenie dzieci w języku od najmłodszych lat.  Stały schemat lekcji (piosenka na powitanie, rozgrzewkę, powtórkę słownictwa, nowy temat i podsumowanie) sprawiają, że dzieci wiedzą, czego mogą się spodziewać w trakcie zajęć. Kilka dodatkowych czynników, na które warto zwrócić uwagę wybierając zajęcia dla dziecka.

Cena: 75 zł/lekcje
  • Angielski

Zapisz swoje dziecko

Znajomość języka angielskiego to klucz do lepszej przyszłości. Zadbaj o nią już dziś i zapisz dziecko na inspirujące lekcje.
  • +48530099395
  • kontakt@froniowo.pl
Skontaktuj się