Poznajmy się

Cześć! Mam na imię Angelika i jestem mamą nauczycielką. Pracuję w przedszkolu i uczę też języka angielskiego. Na moim blogu znajdziesz przede wszystkim propozycje i pomoce do zajęć zarówno dla nauczycieli jak i rodziców przedszkolaków, a także recenzje książek. Jestem ogromną miłośniczką czytania dzieciom w języku angielskim, dlatego od jakiegoś czasu współpracuję z wydawnictwem Usborne. Śmiało możecie bezpośrednio u mnie zamówić genialne książki zarówno do pracy, jak i dla swojej pociechy.

Jestem również koordynatorem Programu Powszechnej Dwujęzyczności. Jeśli chcesz wprowadzić dwujęzyczność do swojej placówki lub domu, to napisz na kontakt@froniowo.pl

Poznajmy się, czyli kilka faktów o mnie.

10  informacji o mnie:

  1. Jestem żoną, mamą dwójki dzieci mam też 2 psy.
  2. Moim ulubionym językiem jest angielski, oczywiście zaraz po polskim;D Chętnie czytam książki właśnie po angielsku.
  3. Kocham dzieci, odkąd pamiętam chciałam pracować z dziećmi, dlatego ukończyłam taki, a nie inny kierunek studiów.  Obecnie jestem nauczycielem przedszkola i języka angielskiego w przedszkolu.
  4. Kocham Canvę, dlatego moim zdaniem dzień bez Canvy jest dniem straconym. Uczę innych nauczycieli jak tworzyć własne pomoce. Możecie też kupić gotowe u mnie w sklepie.
  5. Moimi ulubionymi gatunkami literackimi są: kryminał, thriller, romans, powieść obyczajowa, chętnie sięgam po romans czy książkę dla dzieci.
  6. Nazwa bloga nawiązuje do mojego nazwiska, czyli Fronia, jest to takie moje miejsce w sieci.
  7. Odkąd pamiętam lubiłam pisać, zarówno w języku polskim jak i angielskim.
  8. Jestem introwertyczką, ale dzięki działalności w mlm (branża kosmetyczna), przełamałam swój strach przed nagrywaniem story. Choć już nie działam w tej branży, to wyjście ze strefy komfortu pomogło mi rozwinąć bloga.
  9. Moim marzeniem jest napisanie i wydanie książki. Uczyniłam pierwszy krok, bowiem wysłałam swoje opowiadanie na konkurs “Piórko 2018”. Co prawda nie udało się wygrać, ale kilka e-booków już napisałam, o czym możecie przekonać się w sklepie.
  10. Nie wyobrażam sobie życia bez kalendarza, jestem dobrze zorganizowana. Przy tylu obowiązkach muszę:)

Jeśli masz ochotę dowiedzieć się czegoś więcej, to zapraszam do zakładki współpraca i kontakt. 

Poznajmy się i mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej. Koniecznie zostaw jakiś ślad po sobie w postaci komentarza lub wiadomości na kontakt@froniowo.pl

Pamiętaj, że znajdziesz mnie też na Facebooku i Instagramie.

Newsletter