Dzień kobiet w przedszkolu – girlanda i dyplom

6 marca, 2021

Dzień kobiet w przedszkolu – girlanda i dyplom, to post w którym znajdziecie darmowe materiały do pobrania i wykorzystania. Oczywiście jeśli macie ochotę na więcej świetnych pomocy i pomysłów na ten wyjątkowy dzień, to zapraszam po e-booka. Za cenę 20 zł macie materiały aż na 10 świąt nietypowych, które obchodzimy w marcu i w kwietniu. Oprócz girlandy i dyplomu, w e-booku mam jeszcze dwa rodzaje medali, a także propozycje prac plastycznych i nie tylko.

Dzień kobiet w przedszkolu – girlanda i dyplom – tutorial

Chcę Cię zaprosić na mój profil na Instagramie. W najnowszym poście pokazuję jak zrobić taką girlandę w mniej niż 5 minut. To tylko kwestia znajomości kilku trików usprawniających pracę.

Przygotowałam dla Ciebie również napis i girlandę Wiosna. i to zupełnie za darmo! A skoro o wiośnie mowa, to już 17.03 o godz 19:00 zapraszam Cię na webinar, gdzie będę mówiła o „Wiosennych inspiracjach na przedszkolne atrakcje”. Każdy uczestnik webinaru otrzyma zaświadczenie o udziale oraz prezenty. Kliknij tutaj i się zapisz.

A jako, że już niedługo Dzień Kobiet, mam dla Ciebie kod zniżkowy na pakiet do szkolenia wiosennego o wartości 82 zł, za 40 zł. Wpisz KOBIETA.

P.S link do materiałów znajdziesz tutaj. Koniecznie daj znać, jak Ci się podobają materiały i czy planujesz z nich skorzystać.

Zostaw komentarz