Edukacja

Dzień kobiet w przedszkolu – girlanda i dyplom

Dzień kobiet w przedszkolu – girlanda i dyplom, to post w którym znajdziecie darmowe materiały do pobrania i wykorzystania. Oczywiście jeśli macie ochotę na więcej świetnych pomocy i pomysłów na ten wyjątkowy dzień, to zapraszam po e-booka. Za cenę 20 zł macie materiały aż na 10 świąt nietypowych, które obchodzimy w marcu i w kwietniu. Oprócz girlandy i dyplomu, w e-booku mam jeszcze dwa rodzaje medali, a także propozycje prac plastycznych i nie tylko.

Dzień kobiet w przedszkolu – girlanda i dyplom – tutorial

Chcę Cię zaprosić na mój profil na Instagramie. W najnowszym poście pokazuję jak zrobić taką girlandę w mniej niż 5 minut. To tylko kwestia znajomości kilku trików usprawniających pracę. Mam nadzieję, że wpadniesz i zechcesz skorzystać z moich porad. Z tego co ostatnio się dowiedziałam na webinarze, mówię o Canvie rzeczowo i naturalnie, więc chyba nie jest źle? 🙂

Robienie pomocy dydaktycznych przychodzi mi teraz z ogromną łatwością, ale nie zawsze tak było. Jak to mówią, praktyka czyni mistrza. Ty też możesz stać się takim mistrzem! Już dziś zapraszam Cię na mój kurs online Canva’stycznie kreatywne pomoce do zajęć . Pokazuję krok po kroku jak takie zajęcia stworzyć. Mówiłam też o tym na webinarze.

A jako, że już niedługo Dzień Kobiet, mam dla Ciebie kod zniżkowy -10% na najnowszy e-book i kurs online! Wpisz KOBIETA10 , a za kurs zapłacisz po zniżce 81 zł, a za e-book 18 zł. Żal nie skorzystać, prawda? To jak widzimy się na pokładzie grupy kursantów? Zniżka działa tylko na te dwa produkty, nie zapomnij wpisać kuponu w koszyku:) Kupon jest ważny do 9.03.21!

P.S link do materiałów znajdziesz tutaj. Koniecznie daj znać, jak Ci się podobają materiały i czy planujesz z nich skorzystać.

Zapisz się i odbierz prezent!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *