Adaptacja porady dla rodziców i nauczycieli

11 sierpnia, 2022

Adaptacja porady dla rodziców i nauczycieli

Adaptacja porady dla rodziców i nauczycieli to zbiór kilku zasad, które pomogą Ci przejść proces adaptacji bezboleśnie. Sporo informacji dla nauczycieli znajdziecie m.in tutaj. 

Doczytaj do końca, bowiem znajdziecie link do dysku, z którego pobierzecie napis „Witamy w przedszkolu” i plakat z zasadami, który można wydrukować i przyczepić na tablicę przedszkolną. A zarówno dla rodziców jak i nauczycieli poleca się najnowszy pakiet jesienny. Ponad 1000 stron pomocy do druku aż 40 % taniej.

W pakiecie znajdziecie m.in kodeks przedszkolaka (2 wzory), znaczki do szatni (2 wzory), girlandy, dyplomy, medale, kalendarz świąt nietypowych, e-book jesienny, kąciki zabaw, plan dnia itd. Koniecznie dołącz do mojej grupy na Facebooku, gdzie oprócz porad z Canvy, znajdziecie mnóstwo pomocy i pomysłów na zajęcia, zabawy z przedszkolakami.

Porady dla rodziców

Porady dla nauczyciela

Być może ten wpis przeczytają początkujący nauczyciele, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z adaptacją. Dla nich oprócz pakietu na start  przygotowałam kilka porad.

Adaptacja porady dla rodziców i nauczycieli podsumowanie

Mam nadzieję, że dzięki tym kilku radom, proces adaptacji przejdzie łagodniej i będziecie mile wspominać ten czas. A obiecane materiały pobierzecie tutaj.

Napisz w komentarzu czy jesteś nauczycielem czy rodzicem. A może jedno i drugie? Chcecie post o pierwszym spotkaniu z rodzicami?

Zostaw komentarz