Jak w 5 minut zrobić girlandę w Canvie? Tutorial

21 grudnia, 2021

Jak w 5 minut zrobić girlandę w Canvie? Chcę Ci pokazać w tym krótkim wideo, że to możliwe! W tym krótkim filmiku pokazuję jak zrobić to na telefonie, ale na laptopie jest to zdecydowanie wygodniejsze. Kliknij i obejrzyj filmik.

Znajdziesz w nim również link do pobrania już gotowego napisu.

A jeśli wolisz czytać, zamiast oglądać video, to spójrz poniżej, przygotowałam krótką instrukcję, jak stworzyć dowolną girlandę. Nie zajmie to ani dużo czasu, ani wysiłku, a efekt wow gwarantowany!

Jak w 5 minut zrobić girlandę w Canvie? Tutorial

W poniższych punktach napiszę Ci od czego ja zaczynam tworzenie girland. Mam nadzieję, że zainspiruję Cię do stworzenia własnej.

  1. W Canvie wybieram szablon – dokument A4
  2. Szukam ramki w kształcie stożka i odwracam o 180 stopni, następnie powiększam aż zobaczę fioletową ramkę.
  3. Wybieram zdjęcie, które będzie stanowiło tło mojej girlandy. Możesz też wybrać kolor, ale moim zdaniem zdjęcie robi większy efekt. Zdjęcie też trzeba odwrócić o 180 stopni.
  4. Kolejno wybieramy czcionkę, ja polecam np Charm, bo jest mocno efektowna.
  5. Nie chcesz wybierać za każdym razem wybierać ramki, zdjęcia i czcionki? Wystarczy, że powielisz stronę i tylko na każdym elemencie zmienisz literkę.
  6. Polecam pobrać plik w pdfie jeśli będziesz go drukować. A jeśli chcesz umieścić na stronie internetowej, to w png.

Podsumowanie

Mam nadzieję, że tutorial się podobał, koniecznie daj znać, o czym chcesz jeszcze przeczytać. A już dzisiaj zapraszam Cię o 30.12.21 o 19:00 na darmowy webinar, gdzie zdradzę jakich programów, narzędzi używam do pracy stacjonarnej i zdalnej. Zapisz się, tym bardziej, że przygotowałam prezent, dla osób, które będą na żywo.

P.S tylko do końca roku możesz skorzystać z promocji i kurs z Canvy o wartości 157 zł kupić za 85 zł. Wystarczy, że wpiszesz kupon „barszcz” 🙂

1 komentarz

Zostaw komentarz