Summer clothes pomysły na zajęcia

28 maja, 2022

Summer clothes pomysły na zajęcia

Summer clothes pomysły na zajęcia, to inspiracje na zajęcia z języka angielskiego razem z pomocami do pobrania. Na końcu tego wpisu znajdziecie link do pobrania 22 stron pomocy stworzonych w Canvie.

Pomysłów jest na tyle dużo, że spokojnie można z tych materiałów przygotować dwa zajęcia. Dużo pomysłów znajdziesz we wcześniejszym wpisie.

W sklepie znajdziesz najnowszy pakiet pomocy dwujęzycznych, ponad 150 stron pomocy za 6 zł do końca czerwca!

Summer clothes inspiracje

Nie wyobrażam sobie zajęć o ubraniach, bez materiałów autentycznych, takich jak ubrania i walizka, lub plecak. Najlepiej gdyby tych ubrań było na tyle dużo, aby każdy z przedszkolaków mógł coś dla siebie wylosować. Zanim jednak przystąpimy do losowania, pokazujemy dzieciom flashcards.

Summer clothes

Podsumowanie

Koniecznie daj znać, który z pomysłów, lub która z pomocy podoba Ci się najbardziej. Jeśli skorzystasz z pomocy, to pamiętaj, że możesz mnie oznaczyć w mediach społecznościowych, abym mogła to zobaczyć.

A obiecane materiały pobierzesz tutaj. To jednak nie koniec niespodzianek. Już 16.06.22 o godzinie 19:00 zapraszam na bezpłatny webinar, w którym podzielę się z Wami innymi propozycjami na zajęcia w klimacie wakacyjnym. Kliknij wezmę udział, aby nie przegapić i poznać nowy pakiet, nad którym pracuję. To jak, mogę liczyć na Twoją obecność?

1 komentarz

  • […] Dodatkowo pod koniec postu otrzymasz linki do pobrania gotowych flashcards i innych materiałów potrzebnych w temacie Autumn clothes. Inspiracje do ich wykorzystania śmiało możesz zaczerpnąć z postu Summer clothes. […]

Zostaw komentarz