Dzień chłopaka w przedszkolu

27 września, 2021

Dzień chłopaka w przedszkolu pomysły i pomoce do zajęć. Świetnie się sprawdzą zarówno nauczycielom przedszkola jak i w domu z waszymi dziećmi. W tym poście oprócz darmowych materiałów (a jest ich aż stron!), znajdziecie również propozycje jak takie zajęcia przeprowadzić, co może się sprawdzić. Koniecznie doczytaj do końca, bo na dole będzie wspomniany link do darmowych materiałów.

Dzień chłopaka w przedszkolu propozycje zajęć

Nie wiem co robiłaś (piszę taką formę, ponieważ najczęściej jednak czytają mnie kobiety) na Dzień przedszkolaka, ale ja przede wszystkim polecam fotobudkę! Oczywiście elementy do jej stworzenia znajdziecie w pliku do pobrania. Są tam m.in:

  • kapelusze
  • okulary
  • wąsy, broda
  • a nawet elementy z motywem pirackim

Koniecznie zalaminuj, żeby wytrzymały dłużej.

Żadna dobra impreza, nie może obejść się bez muzyki, a jeśli chcecie znaleźć hity dla przedszkolaków, to serdecznie polecam Wam Moją Płytotekę od Bliżej Przedszkola.

Jeśli jednak nie macie wykupionego dostępu, choć szczerze gorąco polecam, a dlaczego, to opisuję w poście, to… No właśnie z pomocą przychodzi Youtube i śpiewające brzdące.

Warto również zorganizować jakieś zawody sportowe, w zależności od pogody na zewnątrz lub w sali. Dobrze sprawdzi się też poszukiwanie skarbów, dajcie znać czy stworzyć o tym osobny post:)

Podsumowanie

W dniu chłopaka najważniejsza jest oczywiście zabawa! Warto również wcześniej zapytać dzieci, co najchętniej by zrobiły. Oczywiście zaproponować kilka opcji, nie za dużo, bo wszystkich rzecz jasna nie da się zrealizować.

A teraz obiecany prezent. Pobierzesz go tutaj

Daj koniecznie znać, jak podobają Ci się materiały i czy z nich skorzystasz:)

P.S a jeśli szukasz inspiracji na jesienne zajęcia, to koniecznie sprawdź e-book jesienny, a do każdego zakupu otrzymasz grę „Ja mam, kto ma”.

Zostaw komentarz